Lyon poražen nakon tri mjeseca: Ibra i PSG sutra pobjedom kod Subašića i Monaca mogu na vrh (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.02.15. | 22:11

Lille je u 27. kolu na svom terenu pobijedio Lyon 2:1 i tako vodećoj momčadi francuske lige nanio prvi poraz u posljednja tri mjeseca.

Početak utakmice nije slutio na takav rasplet, jer Lyon je poveo već u 3. minuti golom Tolissoa. Ipak, u drugom poluvremenu Lille preokreće u razmaku od četiri minute. Izjednačio je u 56. Gueye, a za 2:1 u 60. minuti zabio Marcos Lopes.

Lyonu je to prvi poraz nakon 30. studenog prošle godine i gostovanja kod Saint Etiennea. Usprkos tome Lavovi su ostali na vrhu ljestvice s 54 boda, međutim PSG sutra ima priliku eventualnom pobjedom u derbiju kod Monaca preuzeti prvo mjesto nakon dugo vremena.

Od ostalih današnjih rezultata vrijedi izdvojiti kiks Bordeuaxa, pretedenta za Europu, koji je doma s Reimsom odigrao tek 1:1.