Dinamovi juniori pred vratima knock-out faze Lige prvaka

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 11.12.19. | 14:39

Trenutni rezultat je 1-0.

DINAMO ZAGREB U19 – MANCHESTER CITY U19 1:0

90+4' Kraj je utakmice, Dinamo je pobijedio i plasirao se u nokaut fazu.

79' Do kraja utakmice je malo više od deset minuta, Modri kontroliraju utakmicu defanzivnim blokom, a pri izlasku Franjić i Krizmanić dobro iznose loptu skupa sa stoperom Gvardiolom.

65' Igrači engleskog kluba preuzeli su inicijativu u drugom poluvremenu. Modri su pokušali zaprijetiti iz kontri u par navrata, ali bezuspješno. Zasad Građani drže terensku inicijativu.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

42' Nakon dužeg zatišja, Rogers je gotovo uhvatio Josipovića na spavanju neugodnim udarcem dosta iskosa pucao je pod gredu. Srećom, vratar Dinama je na razini i bit će korner.

20' GOOOL! Sjajan gol iz slobodnjaka u rašlje vratara Bazunua. Antonio Marin je odlično pogodio i doveo dinamovce u vodstvo.

19' Slobodan udarac za Dinamo s dvadesetak metara udaljenosti od gola. Izgledna prilika...

18' Sjajn potez Šipoša! Isplatio se presing, oduzeo je loptu, uutio udarac s vrha šesnaesterca, ali lopta odlazi tik pored vratnice.

5' Prva prilika Modrih, ali brani vratar Citya, Bazunu.

1' Josipović brani odmah prvi pokušaj gostiju.

1' Utakmica je počela.

*******

Dinamove juniore od 13 sati očekuje posljednja utakmica grupne faze Lige prvaka.

Na Hitrec-Kacianu dolaze im vršnjaci iz Manchester Citya, a za razliku od seniora, Modra momčad u uzrastu do 19 godina ima bolju situaciju uoči ovog šestog kola.

Momci Igora Jovićevića imaju osam bodova i drže drugo mjesto ljestvice s bodom prednosti nad Građanima. Atalanta je sigurno prvoplasirana momčad skupine, a dinamvocima odgovara i bod u današnjem ogledu.