Kraljevi remija - remizirali, u Paderbornu ludilo s 8 golova

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.11.15. | 16:24

Nikako drugačije osim remijem jije mogla završiti utakmica između Union Berlina i Arminije Bielefeld.

Do 16. su kola ove dvije momčadi bile u samom vrhu što se tiče neriješenih rezultat u sezoni. Arminia je do danas remizirala 10 puta, a Union Berlin 7 pa nije ni čudno što je današnja utakmica završila rezultatom 1:1. Domaćini su u vodstvo došli u 32. minuti preko Kessela, a izjednačio je Parensen autogolom u 51. minuti. Damir Kreilach je odigrao svih 90 minuta za domaćine, a Roberto Punčec je u igru ušao u 72. minuti.

Jako uzbudljivu utakmicu odigrali su Paderborn i 1860 München, a gledatelji su vidjeli čak 8 golova, od toga 7 u drugom dijelu. Zanimljivo je da su gosti od 59. minute i rezultata 2:1 za Paderborn, imali igrača manje, ali je Rubin Okotie s tri gola zamalo donio veliko slavlje svojoj momčadi. No, u zadnjoj minuti je izjednačio Proschwitz.

2. Bundesliga, 16. kolo:

Paderborn – 1860 München 4:4 (Stoppelkamp 17', Wahl 50', Saglik 60', Proschwitz 90'/Kagelmacher 57', Okotie 62', 73', 88')
Union Berlin – Arminia Bielefeld 1:1 (Kessel 32'/Parensen 51'-ag)