REUTERS/Evgenia Novozhenina

Kastrati prvijencem u posljednjim minutama Legiji donio pobjedu nad Spartakom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 15.09.21. | 18:34

Dobar početak za bivšeg igrača Dinama u redovima poljskog kluba

Danas se odigrala jedna utakmica grupne faze Europske lige. Moskovski Spartak na domaćem je terenu u 1. kolu Grupe C ugostio sastav Legije iz Varšave, za koju je nedavno potpisao Dinamov krilni napadač Lirim Kastrati.

Iako su domaćini bili dominantni kroz cijeli susret, uputivši ukupno 22 udarca prema vratima Poljaka, gosti su u konačnici minimalno slavili, i to upravo pogotkom – Kastratija. Kosovar je u igru ušao u 59. minuti, a pobjedonosni zgoditak, svoj prvi za novi klub, zabio je u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Albanac Ernest Muci sjajno je prošao po lijevoj strani, stigao pred kazneni proctor Spartaka, a onda na drugoj stativi pronašao Kastratija koji je loptu samo pospremio u mrežu.

Pogodak Kastratija za pobjedu Legije pogledajte OVDJE.

Kastrati je za Legiju debitirao prije četiri dana u porazu (1:0) kod Slaska iz Wroclawa, kada je ušao s klupe i odigrao 45 minuta.