Kakva golčina! Lovren debitirao golom s 35 metara za Zenit u Ligi prvaka (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 20.10.20. | 20:32

Majstorski potez hrvatskog reprezentativca.

Kakav debi u Ligi prvaka u novom dresu za Dejana Lovrena!

Hrvatski nogometni reprezentativac vratio je Zenit u igru u prvom kolu najelitnijeg europskog nogometnog natjecanja u 74. minuti protiv Club Bruggea. Nakon što se mreže ostale netaknute u prvom poluvremenu, u 63. minuti Belgijci dolaze u vodstvo u St. Peterburgu preko Emmanuela Dennisa.

Ipak, nešto više od deset minuta kasnije, Lovren je glavni "krivac" za poravnavanje rezultata.

Ruski je prvak dugo pleo mrežu na suparničkoj polovici da bi potom bivši branič Redsa primio loptu na udaljenosti od otprilike 35 metara. Nije se previše razmišljao stoper Vatrenih, potegnuo je s velike distance te uz pomoć stative u suparničkog vratara Horvatha uz čudan odbijanac ulazi u mrežu za rezultat 1:1.

Lovrenu bi ovo bio drugi gol u sezoni, prvi u Ligi prvaka, ali UEFA ga je, čak i razumljivo, službeno upisala kao autogol vratara Horvatha.

Nažalost po Dejana i njegove suigrače, nisu izdržali do kraja utakmice bez još jednog primljenog gola. U trećoj minuti sudačke nadoknade De Ketealere zabija za sva tri boda Club Bruggea.