Kakav dan! Perica zabio pogodak za remi, Balić debitirao nakon godine dana i tri mjeseca!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.05.17. | 14:23

Sjajan dan na Čizmi.

Utakmica 35. kola talijanskog prvenstva između Udinesea i Atalante bit će upamćena po dvojici Hrvata koji su startali od prve minute za domaćine. U početnoj postavi Udinesea našli su se Andrija Balić i Stipe Perica.

Perica je već standarni u redovima Udinesea, kojem je donio remi, zabivši pogodak za izjednačenje 1:1 u 53. minuti. Stigao je tako do svog šestog prvenstvenog gola ove sezone. Prvi udarac mu je gostujući vratar obranio, ali drugi nije uspio. Perica je igrao do 76. minute.

Svoju priliku konačno je dočekao Balić, zabilježivši prve minute za Udinese, nakon 15 mjeseci od dolaska. Stigao je podsjetimo, u veljači prošle godine iz Hajduka i nakon 'grijanja' klupe i obećanja da će dobiti priliku, to se konačno obistinilo. Odigrao je sat vremena igre i u 34. minuti zaradio žuti karton.

Udinese se zahvaljujući Perici spasio od poraza i uzeo bod, a Atalantu je u vodstvo doveo Cristante u 41. minuti.