Luka Stanzl/PIXSELL

Još jedan remi s Grcima: Mladi dinamovac Hrvatsku spasio od poraza

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 14.10.23. | 14:43

Izabranici Siniše Oreščanina uspjeli su u samom finišu izbjeći poraz

Hrvatska U19 nogometna reprezentacija remizirala je u prijateljskoj utakmici protiv vršnjaka iz Grče rezultatom 1-1.

Bio je to drugi susret Grka i Hrvata u samo 24 sata nakon što naša U21 selekcija također remizirala sa svojim grčkim vršnjacima, ali rezultatom 2-2 i jednom velikom razlikom - Vatreni su jučer u samom finišu ispustili pobjedu. Ali vratimo se današnjem susretu...

Mladi Hrvati gubili su od 32. minute kada je glavom zabio Stefanos Tzimas. Sve do samog kraja činilo se kao da će pobjeda otići Grcima. Onda se, srećom, pred golom ukazao mladi dinamovac Luka Vrbančić i loptu pospremio pod gredu za 1-1 u 87. minuti. Do kraja susreta rezultat se nije promijenio.

Na ovom međunarodnom turniru još će se jedan dan igrati utakmice po sljedećem rasporedu i to 17. listopada. Tada će se odigrati dva susreta Hrvatska - Bugarska (Zaprešić, 11 sati) te Estonija - Grčka (Lučko, 15 sati). (g)