Još jedan poraz Waregema

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 19.09.14. | 22:59

Prošle godine je Waregem odlično igrao, a u jednom trenutku bio i pri vrhu tablice, a ove sezone su katastrofalno otvorili Jupiler ligu.

Prije današnje utakmice Waregem je u 7 utakmica osvojio tek 6 bodova, a na tom je učinku ostao i nakon gostovanja kod Charleroi.

Već u 6. minuti Waregem je primio gol. Tainmont je probio desni bok i uputio centaršut, a u šesnaestercu se najbolje snašao Kitambala te doveo Cherleroi u vodstvo. Kada je Waregem u 45. minuti ostao s igračem manje jer je isključen N'Diaye, izgledalo je kao da je utakmica odlučena, no Troisi u 54. minuti ipak izjednačuje rezultat.

No, izgleda da je na ovoj utakmici bilo važno ostati s igračem manje da zabiješ gol. U 73. je zbog drugog žutog kartona u redovima domaćih isključen Marcq, a 13 minuta kasnije Galvez postiže gol za konačnih 2:1.