REUTERS/Alberto Lingria

Inter lako, Erlićevi svladali Bistrovićeve

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.08.22. | 22:52

Marcelo Brozović zamijenjen je kod Intera u 84. minuti.

U drugom kolu talijanske Serie A nogometaši Intera su upisali drugu pobjedu, na domaćem terenu su svladali Speziju s uvjerljivih 3:0.

Inter je poveo u 35. minuti kada je na asistenciju Lukakua strijelac bio Argentinac Lautaro Martinez. Suparnika je milanska momčad slomila u nastavku i to golovima Calhanoglua u 52. i Corree u 82. minuti. Hrvatski nogometaš Marcelo Brozović zamijenjen je kod Intera u 84. minuti.

Uspješan je domaćin bio i Sassuolo koji je s 1:0 nadjačao novog prvoligaša Lecce, u koji će uskoro stići Marin Pongračić. Gol odluke dao je Berardi u 39. minuti. Za domaći sastav cijelu je utakmicu odradio Martin Erlić, dok je za Lecce do 71. minute igrao Kristijan Bistrović.