REUTERS/Massimo Pinca

Bez pogodaka u prva dva subotnja dvoboja Serije A, nastupilo troje Hrvata

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.08.22. | 21:41

Torino Ivana Jurića nije uspio zabiti Laziju, ali nije ni Ciro Immobile Bikovima

Bez pogodaka završile su obje subotnje utakmice popodnevnog talijanskog nogometnog prvenstva, preostaju još dvije u kojima se nadamo da će pasti koji gol.

Torino našeg Ivana Jurića odigrao je 0:0 protiv Lazija, a Nikola Vlašić odigrao cijelu utakmicu. Saša Lukić, kojeg je trener kaznio oduzimanjem kapetanske trake, ušao je u 71. minuti. Tomu Bašića je Maurizio Sarri ubacio u 62. minuti umjesto Vecina.

Kako bilo, uspjeh je kada vam ne zabije Ciro Immobile, dakle Bikovi ne moraju biti nezadovoljni ovim bodom, pogotovo što se momčad još slaže, pa je tako novopridošli Nizozemac Perr Schuurs.

Udinese je, pak, najzadovoljniji ‘nulom’ danas jer je cijelo drugo poluvrijeme igrao s čovjekom manje zbog isključenja Nehuena Pereza u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Filip Benković je ostao na klupi domaćih, kao i Ilija Nestoroski. Kod gostiju, Domagoj Bradarić je odigrao drugih 45 minuta zamijenivši Ivana Radovanovića. (ri)