Action images

Hrvati vladaju Turskom: Nakon Maglice, u listu strijelaca upisao se i Domagoj Vida

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.02.21. | 19:57

Njegova se momčad bodovno izjednačila s drugoplasiranim Galatasarayom.

Domagoj Vida postigao je pogodak vrijedan jednog boda u remiju njegovog Bešiktaša na gostovanju kod Antalyaspora (1:1).

Bio je to treći prvenstveni pogodak standardnog hrvatskog reprezentativca u turskoj Super lig, a njega je postigao u 73. minuti utakmice nakon što ga je iz prekida lijepim ubačajem pronašao Alžirac Ghezzal.

Domaći sastav stigao je prvi do vodstva nakon što je u 39. minuti precizan bio Bayrakdar, ali vjerovali ili ne to je ujedno bio jedini udarac domaćeg sastava u okvir gola Bešiktaša.

Inače, statistički pregled ovog susreta je pomalo nevjerojatan, a njega možete vidjeti u nastavku teksta.

Screnshoot/rezultati.comScrenshoot/rezultati.com

Bešiktaš se s ovim bodom bodovno izjednačio s drugoplasiranim Galatasarayom (45).

Podsjećamo, u utakmici odigranoj u ranijem terminu u listu strijelaca upisao se i Anton Maglica, siječanjsko pojačanje Kayserispora, a nekadašnjoj devetki Hajduka ovo je bio prvijenac u novom dresu.

Bešiktaš svoju sljedeću utakmicu igra za četiri dana kad im u goste dolazi Konyaspor čiji je ponajbolji igrač ove sezone bivši član Gorice, Farouk Miya.