Hajrovićeva bomba načela Farmaceute, Oršić i Musa dovršili posao (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.02.19. | 19:25

Odlični golovi na Maksimiru.

U 21. kolu Prve hrvatske nogometne lige, nogometaši Dinama došli su do sigurne pobjede nad Slaven Belupom. Modri su slavili rezultatom 3-0, a sva tri zgoditka su bili svojevrsne majstorije, poglavito prvi pogodak Izeta Hajrovića.

Bosanskohercegovački nogometaš namjestio se na ljevicu na udaljenosti od oko 25 metara, potegnuo je snažno i pod gredu zakucao loptu i kroz ruke nemoćnom vrataru gostiju, Filipoviću.

Prvi gol pao je tek u 67. minuti, ali tada su Farmaceuti potpuno klonuli. Deset minuta kasnije, Mislav Oršić je zaradio pljesak maksimirskih tribina kada je sa slične udaljenosti kao i 'Hajro' zabio za 2-0. Posao je dovršio igrač koji je zamijenio Hajrovića, Mario Musa. Nakon lijepe akcije, zabio je u 88. minuti za konačnih 3-0.

Plavi sada imaju 54 boda i bježe drugoplasiranom Osijeku čak 14 bodova uoči međusobnog okršaja sljedećeg vikenda u Zagrebu.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsportske.novosti%2Fvideos%2F373195116621709%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>