Generalka uoči Hajduka: Dinamo remizirao s ukrajinskim prvoligašem, Marko Rog zabio prvijenac

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.07.15. | 20:20

Hrvatski prvak remizirao s lani četvrtom momčadi ukrajinske lige...

Dinamo je odigrao i četvrtu prijateljsku utakmicu na pripremama u Sloveniji. Nakon remija sa Žilinom, te pobjeda nad Kubanom i Vardarom, hrvatski prvak igrao je 2:2 s ukrajinskom Zoryom.

Modre je s klupe vodio Damir Krznar, koji će mijenjati Zorana Mamića, kojem je s bratom Zdravkom određen jednomjesečni pritvor. Poveli su Ukrajinci u 53. minuti, ali samo dvije minute kasnije izjednačio je Soudani sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Zorya sredinom nastavka stiže do novog vodstva, no Dinamo poraza spašava Marko Rog, svojim prvijencem u modrom dresu. Talentirani ofenzivac koji je neki dan stigao u rekordnom transferu HNL-a, poentirao je sa 17 metara.

Ovom utakmicom Dinamo je završio pripreme u Sloveniji. Momčad je po završetku krenula prema Zagrebu, gdje će imati dva slobodna dana, a na trening se vraća u srijedu ujutro. Bila je ovo zapravo generalna proba za iduću nedjelju, kada uzdrmani Dinamo predvođen Krznarom i Igorom Cvitanovićem otvara novu sezonu derbijem s Hajdukom

(Foto: GNK Dinamo)