Dvije majstorije u okršaju dvaju najugodnijih iznenađenja Primere (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 26.10.18. | 23:02

Podijelili bodove u 10. kolu.

Drugoplasirani Espanyol nije uspio doći do pobjede u prvoj utakmici 10. kola Primere. Katalonska momčad gostovala je kod šestoplasiranog Valladolida i imala vodstvo od 1-0 do sudačke nadoknade, ali je ispustila sva tri boda.

Za vodstvo gostiju zabio je Borja Iglesias u 20. minuti. Nakon oduzete lopte na sredini terena, sijevnula je kontra, a 25-godišnji napadač Espanyola odapeo je jednu 'bombu' sa 20 metara i zakucao je u mrežu domaćeg vratara Masipa.

Nogometaši gostiju već su mislima zasjeli na čelo ljestvice u La Ligi kada je Dniele Verde u prvoj minuti sudačke nadoknade fantastično izvedenim slobodnim udarcem donio bod Valladolidu. Dodajmo da za domaće nije zaigrao hrvatski napadač Duje Čop koji liječi ozljedu mišića.

(Foto: Reuters/arhiva)