Dobre vijesti za Real: Važan igrač ipak spreman za El Clasico
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 25.10.18. | 15:19
Ozljeda ipak nije teže naravi.
Real Madrid je u utorak s 2:1 svladao Viktoriju Plzen u sklopu trećeg kola Lige prvaka, ali osim neuvjerljive igre, glavobolju je treneru Julenu Lopeteguiju zadao izlazak Marcela iz igre zbog ozljede.
Na Brazilca je vrlo oštro startao Ubong Ekpai u 87. minuti, a činilo se kako je gležanj teže stradao. Srećom, snimke su pokazale kako nije došlo do ikakvih oštećenja, a Marcelo je danas čak odradio jedan dio treninga. Kako prenosi Marca, više nema nikakve dvojbe i pouzdani lijevi bek biti će spreman za nedjeljni dvoboj protiv Barcelone.
Tako će Kraljevski klub u El Clasicu, od standardnih igrača iz prve postave, jedino biti lišen usluga Danija Carvajala, dok su sve ostale udarne karike spremne za gostovanje na Nou Campu.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.