Chris Nicoll/Action Images

Damir Kreilach zabio jedan od najbržih golova u povijesti MLS-a (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 08.07.21. | 09:12

Vukovarac ove sezone ima nestvarne brojke.

Damir Kreilach i ove sezone igra fantastično u MLS-u. Nekadašnji veznjak Rijeke i Union Berlina noćas je u slavlju svog Real Sal Lakea kod Vancouver Whitecapsa rezultatom 0:4 zabio prva dva gola svoje momčadi.

Prvi gol Kreilach je zabio već u 43. sekundi utakmice kad se odlično ubacio u sam vrh napada i iz prvog dodira prebacio golmana, koji je dodatno uljepšao gol pokušajem da dohvati loptu.

Pogledajte prvi gol Kreilacha OVDJE.

Meram je u 57. minuti ubacio s lijeve strane, a bivši veznjak Rijeke sjajno skočio i glavom pospremio loptu za 0:2.

Pogledajte drugi gol Kreilacha OVDJE.

Do kraja susreta za Real Sal Lake City su još pogađali Rusnak u 74. minuti iz kaznenog udarca i Julio Santos u 94. minuti.

Damir Kreilach iako ofenzivni veznjak, a ne napadač ove sezone ima briljantne brojke. Naime, u 11 odigranih kola zabio je sedam golova čime je trenutno treći strijelac lige, ispred njega su tek Ruidiaz i Chicharito sa po 10, dok su iza njega nogometne veličine poput Nanija i Higuaina.