Ćorlukin Lokomotiv teško stradao, izgubio i Spartak

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 01.11.15. | 20:34

U 14. kolu ruske Premier League Kuban je sjajnom igrom u prvom poluvremenu uništio goste iz Moskve.

Kuban se doslovce 'poigrao' s drugim velikanom iz glavnog ruskog grada Lokomotivom, kojeg je svladao s čak 6:2. U posljednje četiri utakmice je Kuban postigao ukupno pet golova, a danas mu je to pošlo za rukom i to u razmaku od samo 38 minuta.

Gostujuća obrana, za koju je od prve minute igrao hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka je djelovala amaterski, a iako se Lokomotiv malo razbudio u nastavku, dva gola nisu bila dovoljna za preokret.

Ovo nije bio najuspješniji dan za momčadi iz Moskve. Spartak je na svom travnjaku poražen od Urala, a jedini pogodak je uspio zabiti Acevedo deset minuta prije kraja.

Premier League, 14. kolo:

Kuban - Lokomotiv 6:2 (Ignatyev 4', Melgarejo 14', Armaş 20', Melgarejo 28', Tkachev 38', Shishkin AG 90+1'/Niasse 64', Kolomeytsev 76')
Spartak - Ural 0:1 (Acevedo 80')