City u ponovljenoj utakmici pregazio Huddersfield (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 01.03.17. | 22:50

Igrači Cityja u reprizi nisu imali problema s drugoligašima iz Huddersfielda...

U ponovljenoj utakmici osmine finala FA kupa između Manchester Cityja i Huddersfielda domaćini su uvjerljivom pobjedom rezervirali kartu za četvrtfinale.

Iako je Huddersfield poveo u 7. minuti pogotkom Bunna, iznenađenje se ipak nije dogodilo. Štoviše, City je do kraja utakmice ovosezonskoj hit-momčadi Championshipa utrpao pet golova...

Na 1:1 u 30. minuti izjednačio je Sane, a svega pet minuta kasnije za 2:1 je iz jedanaesterca zabio Aguero. A Huddersfield je do kraja poluvremena primio još jedan gol – u 38. minuti iz blizine je na povratnu loptu zabio Zabaleta.

U drugom poluvremenu City nije „povukao ručnu“ – u 73. minuti za 4:1 zabio je Aguero, dok je konačnih 5:1 u sudačkoj nadoknadi postavio Iheanacho.

U četvrtfinalu FA kupa City će igrati protiv Middlesbrougha.