Brazil pobijedio nakon 135 dana, sjajni golovi Coutinha i Danila (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 19.11.19. | 17:30

Dva krasna poteza brazilskih zvijezda.

Poslije osvajanja Copa Americe na domaćem terenu, Brazil je pao u veliku krizu rezultata. Doduše, radilo se isključivo o prijateljskim utakmicama, ali prilično je neugodno za ovakvu velesilu kada izgubi od Perua, remizira Kolumbijom, Senegalom i Nigerijom, a za kraj očajnog niza - poraz od Argentine, najvećeg rivala.

Danas su za protivnika imali Južnu Koreju, a pobijedili su nakon nevjerojatnih 135 dana bez slavlja. Utakmica se igrala u Abu Dhabiju, a Selecao je upisao 3:0 pobjedu.

Tite je promijenio pola momčadi, iz udarnih 11 ispali su Firmino, Thiago Silva, Alex Sandro, Willian i Casemiro, a zamijenili su ih Renan Lodi, Marquinhos, Fabinho, Richarlison i Coutinho.

Upravo je veznjak Bayerna sjajno pogodio iz slobodnog udarca u 36. minuti, a bio je to gol za 2:0. Prvo je Paqueta u 9. načeo Koreju, dok je konačan rezultat postavio Danilo u 60. minuti.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/PXlk" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/V7yZ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/ggWw" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>