Screenshot/Sportklub

Bivši vratar Dinama i Lokomotive obranio kazneni udarac u derbiju Serije B (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 08.11.22. | 08:38

Nažalost po bivšeg mladog reprezentativca Hrvatske, njegova je momčad ipak izgubila

Bivši golman Dinama Adrian Šemper (24) u dvoboju 12. kola talijanske Serije B svoju je Genou protiv Reggine bar nakratko spasio u 42. minuti. U 33. minuti Aramu je zabio za izjednačenje Genoe 1:1, a u 42. je Hrvat obranio udarac s bijele točke Menezu. Ipak, u 54. minuti Reggina je povela 2:1 iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Hernani, a to je bio i konačan rezultat.

Šemperovu obranu kaznenog udarca pogledajte OVDJE.

Reggina se time bodovno izjednačila s Genoom na drugom, odnosno trećem mjestu Serije B. Podsjećamo, Šemper je u Genou došao prošle godine iz Chieva. Ranije u karijeri je bivši vratar svih mlađih hrvatskih selekcija nastupao je za Dinamo, čiju je školu nogometa prošao, i Lokomotivu. Za hrvatsku U21 reprezentaciju ima 13 nastupa. Ugovor s Genoom vrijedi mu do 2025. godine, a Transfermarkt njegovu vrijednost procjenjuje na 1.5 milijuna eura. (rv)