Barišić u suzama napustio teren

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 20.02.20. | 22:39

Loše vijesti za Dalića...

U ovim trenucima gira se prva utakmica šesnaestine finala Europske lige između Rangersa i Brage.

Domaćin je u Glasgowu gubio nakon golova Fransergija (11') i Ruiza (59'), a za 'plavce' je prvo smanjio Iannis Hagi (67'), da bi priču na početak vratio nigerijski nogometaš Aribo. Desetak minuta prije kraja Hagija zabija drugi gol za potpuni preokret 3-2, a tim rezultatom utakmica je i završila.

Međutim, ono što je nas najviše rastužilo ozljeda je hrvatskog reprezentativca Borne Barišića, koji je stradao nakon jednog neugodnog starta suparničkog nogometaša. Borna se držao za leđa i u suzama napustio travnjak te ga je u 73. minuti zamijenio Greg Stewart.

Nadamo se da će se lijevi bek Vatrenih brzo vratiti utakmicama, a ozbiljnost ozljede tek se treba saznati.

(Foto: Reuters/arhiva)