Barcelona razbila Espanyol, Messi zabio dva sjajna slobodnjaka

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.12.18. | 22:49

Gradski derbi nije ponudio puno uzbuđenja.

Postoje mnogi gradski derbiji koji su puni neizvjesnosti, ali postoje i oni rijetko kada donose bilo kakvo napetost. Jedan od takvih je onaj iz Barcelone, ogled Espanyola i Barcelone koji je i danas završen očekivanim raspletom – uvjerljivom pobjedom Barcelone (4:0).

Prvi gol na utakmici postigao je Lionel Messi iz slobodnog udarca s više od 20 metara u 17. minuti. Sjajno je Argentinac 'zavukao' loptu 'u rašlje' i bacio u trans navijače svojeg kluba.

U 26. minuti je već bilo 2:0, a gol je sada zabio Dembele koji je s lijeve strane desnom nogom poslao loptu u suprotni kut, a prvo poluvrijeme golom je zaključio Luis Suarez koji je u posljednjoj minuti prvog dijela kroz noge provukao loptu vrataru Espanyola Lopezu.

Posljednji gol na utakmici opet je djelo Lionela Messija i opet je bila riječ o slobodnom udarcu. Ovaj put malo s lijeve strane, ali ishod je bio isti – neobranjiv udarac za konačnih 4:0.