REUTERS/Vincent West

Athletic svladao Atletico, panenka Iñakija Williamsa, Vrsaljku 20 minuta (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.04.22. | 22:59

Atletico je i dalje četvrti te ima četiri boda više, ali i utakmicu više, od Betisa

Nogometaši Athletica svladali su na svom San Mames stadionu madridski Atletico 2:0 u posljednjem subotnjem ogledu 34. kola španjolske La Lige.

Domaćin je poveo već u osmoj minuti kada je vlastitu mrežu pogodio Hermoso. Pogledajte pogodak OVDJE.

Potvrda pobjede baskijske momčadi dogodila se u 56. minuti kada je Iñaki Williams realizirao udarac s bijele točke za konačnih 2:0 i to panenkom, imitiravši Benzemu. Pogledajte penal OVDJE.

Za goste je posljednjih dvadeset minuta igrao hrvatski nogometaš Šime Vrsaljko.

Unatoč pobjedi Athletic je ostao osmi na ljestvici, ali je sedmom Villarrealu došao na bod zaostatka. Atletico je i dalje četvrti te ima četiri boda više, ali i utakmicu više, od Betisa. (Hina, G)