Argentinci prosuli vodstvo 2:0 i u 29 minuta izgubili utakmicu!

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 14.11.17. | 19:55

Poraz argentinske nogometne reprezentacije.

Argentina nije uspjela doći do pobjede u prijateljskom dvoboju protiv Nigerije u Krasnodaru, izgubivši sa 4:2. Vodili su Argentinci 2:0 zahvaljujući golovima Banega i Aguera u 27. odnosno 36. minuti, ali je Iheanacho prvo u 44. minuti smanjio na 2:1, a Iwobi izjednačio na 2:2 u 52. minuti.

Samo dvije minute kasnije Nigerijci prelaze u vodstvo kada je precizan bio Idowu, a Iwobi svojim drugim golom na utakmici postavlja konačan rezultat. Nigerijci su tako za samo 29 minuta uspjeli kreirati preokret i sa četiri gola su matirali 'Gaučose'.

Argentinci su tako nakon dvije pobjede i serije od tri remija, upisali prvi poraz, a treba reći da su nastupili bez svoje prve violine Lionela Messija te zabrinuli svoje navijače, budući da je dobro poznato kako su jedva izborili nastup na Svjetskom prvenstvu. Morali su spašavati živu glavu u posljednjoj utakmici kvalifikacija.

Prijateljska utakmica:

Argentina - Nigerija 2:4 (Banega 27', Aguero 36'/Iheanacho 44', Iwobi 52', 73', Idowu 54')

nigerijska nogometna reprezentacijaPrijateljska utakmicaArgentinska nogometna reprezentacija