Ivo Karlović zapeo u kvalifikacijama za Roland Garros

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 23.09.20. | 17:24

Dvoje naših predstavnika neće se naći u glavnom ždrijebu.

Ivo Karlović izgubio je u drugom kolu kvalifikacija za, ove godine izvanredno zadnji Grand Slam, Roland Garros.

Bolji je bio Francuz Benjamin Bozni s 2:0, po setovima 6:3, 7:6. Meč je izgledao kao tipičan ''Diva sa Šalate'', s malo predatih servisa, ali nažalost, još manje oduzetih. Konkretno, niti jedan kroz cijeli meč.

U prvom je setu izgubio jedan što je bilo dovoljno protivniku da odradi pola posla prema pobjedi.

U drugom je kod vodstva 6:5 imao dvije set-lopte, no ni jednu nije iskoristio da uzme brejk te ujedno izjednači rezultat u setovima. Ušlo se u tie-break, a tamo je opet Francuz bio vještiji.

Dodajmo kako je u prvom kolu kvalifikacija za ženski turnir poražena i Tereza Mrdeža. Bolja je s 2:0, po setovima 6:2, 62 bila Rumunjka Irina Maria Bara.