Drugi hat-trick zaredom Ivana Santinija, počasni pogodak Milovića! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.08.18. | 16:32

Šest pogodaka u dvije utakmice. Impresivno!

Već u prvim utakmicama nove sezone Ivan Santini je pokazao da će biti veliko pojačanje za Anderlecht.

Nakon postignutog hat-tricka u prvom kolu u gostujućoj pobjedi belgijskog velikana nad Kortrijkom, hrvatski napadač je ponovio isti učinak u novoj visokoj pobjedi, ovaj put nad Oostendeom 5-2.

Mreže se nisu tresle u prvom poluvremenu, a potom se otvorilo već u prvoj minuti nastavka.

Nakon ubačaja s desne strane, glavom je prebacio Coubbaut do 29-godišnjeg povremenog hrvatskog reprezentativca koji je glavom praktički na crti ugurao loptu u mrežu za vodstvo Anderlechta.

Samo šest minuta poslije, Dimata je povećao vodstvo, da bi gosti smanjili na 2-1 u 58. minuti preko Gurija.

Pred sam kraj utakmice Santini ponovno stupa na scenu.

Nakon zasluženog penala, Zadranin je zabio popularnu 'panenku' u 83. minuti, da bi samo tri minute kasnije zabio i najljepši pogodak na utakmici kada je s udaljenosti od 25 metara od gola zakucao loptu u mrežu pored skamenjenog gostujućeg vratara.

Do kraja utakmice još jednom se u strijelce upisao Santinijev suigrač Dimata, dok je posljednji gol na utakmici zabio nekadašnji kapetan Hajduka, Goran Milović, koji je u 92. minuti nakon prekida glavom postavio konačni rezultat 5-2.

Dodajmo da je drugi bivši branič Hajduka, Antonio Milić koji trenutno brani boje Anderlechta, zamijenjen na poluvremenu zbog ozljede.