Doktor Ivo uspješno operirao još jednog protivnika u Indian Wellsu

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 11.03.19. | 22:05

Kakva forma vječitog mladića.

Div sa Šalate uspješno je apsolvirao još jednu prepreku na ATP turniru koji se iz serije Masters 1000 igra u Indian Wellsu.

Popularni Doktor Ivo riješio je Indijca Prajnesha Gunneswarana s 2-0 u setovima. Bilo je 6:3, 7:6.

U prvom setu 40-godišnji Zagrepčanin pri rezultatu 4:3 radi brejk koji je kasnije lako obranio te osvojio prvi set. Bio je to jedini oduzeti servis u cijelom meču, a drugi set je naš predstavnik odlučio sjajnim tie-breakom. Poveo je sa 6:1, prve dvije meč lopte njegov je protivnik spasio, ali kod treće mu nije bilo spasa.

Ovom pobjedom Karlović se plasirao u osminu finala gdje ga čeka bolji iz dvoboja Gillesa Simona i Dominica Thiema. Jedno je siguro - tko god da odnese pobjedu u tom meču, imat će težak posao u narednoj fazi.