Čilić uz dosta muke prošao u polufinale Basela
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 27.10.17. | 21:20
U polufinalu Čilića čeka Del Potro…
Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se uz dosta muke u polufinale ATP turnira u Baselu nakon pobjede nad mađarskim tenisačem Martonom Fucsoviscem koji je nastup u glavnom turniru izborio kroz kvalifikacije. Čilić je slavio s 2:1 (7:6, 5:7, 7:6) u setovima.
Prvi set otišao je u tie-break u kojem je Čilić bio bolji sa 7:3. U drugom setu Čilić je Fucosivcsu servis uzeo već u prvom gemu. Međutim, tu je prednost Čilić izgubio već u sljedećem gemu. I iako je u trećem gemu ponovno uzeo servis Mađaru Čilić je na koncu uspio izgubiti drugi set sa 7:5.
U trećem setu Čilić je prokockao prednost od 4:1 u gemovima pa se odlučujući set također rješavao u trinaestoj igri u kojoj je Čilić ipak bio dovoljno miran i uvjerljiv da osigura prolaz u polufinale (7:4).
Čilić će u polufinalu igrati protiv argentinskog tenisača Juana Martina Del Potra. Čilić je protiv Argentinca do sada igrao 11 puta, a u samo dva navrata došao je do pobjede.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.