Četrdesetogodišnji doktor Karlović nadigrao Ćorića

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.03.19. | 08:11

Treća pobjeda u isto toliko susreta.

Drugo kolo Indian Wellsa ponudilo je hrvatski okršaj između Borne Ćorića i Ive Karlovića, a slavio je Div sa Šalate 2:0 u setovima (6:4, 7:6).

Bio je to meč koji je vrijedilo pogledati, a uz standardno raketiranje na svom početnom udarcu, Ivo je zabavljao dobro popunjene tribine „drop shotovima“, a čak je sijevnulo nekoliko bekend paralela. U odlučujućim trenucima prvog seta je pogodio dva loba pa se zamarati pretjeranom statistikom pored tih sjajnih udaraca zaista nije potrebno.

U drugom setu je odmah na početku izgubio servis da bi ga vratio u narednom gemu pa je set otišao u očekivanu trinaestu igru. Tada na scenu stupa klasični Karlović te dovršava posao za ukupno sat i trideset i četiri minute na terenu, a ne smijemo preskočiti podatak o 20 postignutih as servisa.

U idućem kolu protivnik će mu biti Indijac Gunneswaran koji je iznenadio favoriziranog Basilashvilija.