Wolfsburg u uzvratu ponovno slavio protiv Braunschweiga i izborio opstanak u Bundesligi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 29.05.17. | 22:27

I druga utakmica završila je istim rezultatom…

U drugoj utakmici razigravanja za opstanak/ulazak u Bundesligu Wolfsburg je u gostima svladao Braunschweig 1:0. Ukupni rezultatom od 2:0 Wolfsburg je tako izborio opstanak u najelitnijem rangu njemačkog nogometa.

Podsjetimo, Wolfsburg se u prvoj kontroverznoj utakmici pred svojim navijačima također „provukao“ s 1:0.

I večeras je bilo napeto. Nakon prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 0:0: Međutim, u 49. minuti Wolfsburg je poveo sjajnim golom Vierinhe, a gosti do kraja utakmice prednost nisu ispustili. Osim toga, ova će utakmica ostati obilježena i probojom navijača Braunschweiga na teren po završetku utakmicu, kojima još jedna godina za njihovu momčad u drugoj ligi baš i nije najbolje sjela…

Dodajmo i kako je Braunschweig u 82. minuti ostao s igračem manje nakon što je Sauer zaradio drugi žuti karton.