REUTERS/Amanda Perobelli

VIDEO Palmeiras na korak do naslova prvaka Brazila

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.12.23. | 22:25

Noćas se igra još šest utakmica pretposljednjeg kola

Fluminense nije uspio prikočiti Palmeiras čiji su nogometaši pobjedom od 1-0 u derbiju 37. kola brazilskje Serije A došli na korka do naslova prvaka.

U nedjelju navečer po srednjoeruopskom vremenu Palmeiras je na Allianz Parqueu slavio pogotkom iz 30. minute Brena Lopesa (VIDEO), koji je zabio još dva puta, ali oba su mu gola poništena. Gosti su od 55. minute igrali s čovjekom manje zbog isključenja Lucasa Justena (VIDEO).

U drugoj utakmici koja je završila prije ponići Flamengo je sa 2-1 svladao Cuiabu. Za domaće su zabili Luiz Araujo (6. - VIDEO) i Pedro (45+4. - VIDEO), a za goste s bijele točke Clayson (79. - VIDEO).

U noći s nedjelje na ponedjeljak igra se još šest utakmica, no o tome čitajte sutra.