Reuters/Lee Smith

VIDEO Motherwell nakon 22 godine srušio Rangers! Celtic ima priliku zasjesti na prvo mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 02.03.24. | 18:31

Nogometaši Rangersa, vodeći na ljestvici škotskog Premiershipa, neočekivano su poraženi u domaćem susretu 29. kola.

Motherwell je pobijedio u Glasgowu 2-1 čime je otvorio šansu Celticu da u nedjelju zasjedne na vrh ljestvice. Vodeći Rangers ima dva boda više od Celtica koji će u nedjelju odigrati susret ovog kola, u gostima kod Heartsa.

Bair je u devetoj minuti pogodio za 1-0 Motherwella, dok je Rangers izjednačio nakon točno sat vremena igre. Tada je Tavernier pogodio s bijele točke. Novi udarac domaćin je primio u 75. minuti te se od njega nije oporavio sve do kraja ogleda. Pogodak za konačnih 2-1 postigao je Casey.

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odgledao je utakmicu s domaće klupe za pričuve.