REUTERS/Kai Pfaffenbach

VIDEO Golijada u Frankfurtu završila bez pobjednika, Hrvati ostali na klupi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.10.23. | 17:49

Domaćin je vodio 2-0, BVB poravnao, Eintracht je potom ponovno poveo, a onda je konačan rezultat postavio Julian Brandt

Nogometaši Eintrachta propustili su dva gola prednosti i na kraju osvojili samo bod odigravši pred svojim navijačima 3-3 protiv dortmundske Borussije u utakmici 9. kola njemačke Bundeslige.

Omar Marmoush je u 8. minuti realizirao kazneni udarac, a u 24. minuti pogodio za vodstvo 2-0 domaće momčadi. Marcel Sabitzer je u sučevom dodatku prvog poluvremena smanjio zaostatak gostiju. Borussia je u 54. minuti izjednačila golom Youssoufe Moukoka koji je ušao na početku drugog poluvremena. Fares Chaibi je u 68. minuti ponovno doveo Eintracht u vodstvo, da bi konačnih 3-3 postavio Julian Brandt u 82. minuti.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub)

Kristijan Jakić i Hrvoje Smolčić su ostali na klupi za pričuve domaće momčadi.

Borussia Dortmund je četvrta s 21 bodom, koliko ih ima i trećeplasirani Stuttgart. Vodeći Bayern ima 23 boda, a jedan manje, uz utakmicu manje, ima Bayer Leverkusen. Eintracht je s 14 bodova ostao na sedmoj poziciji.