Igor Kralj/PIXSELL

Na Maksimiru je u 35 minuta palo četiri pogotka, Čačić je u 24. uveo Drmića, a on zabio dva

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 15.07.22. | 20:23

Kaotično otvaranje sezone za Dinamo.

U tijeku je prva utakmica 32. sezone HNL-a. U trenutku objave ovog teksta nije prošlo niti pola sata utakmice između Dinama i Lokomotive na Maksimiru, a rezultat je 2:2 za Lokomotivu uz jedan poništeni pogodak za goste, a Ante Čačić je u 24. minuti pri rezultat 2:0 za Lokomotivu Petra Bočkaja zamijenio Josipom Dmrićem.

Svega minutu nakon ulaska u igru Drmić je zabio svoj službeni prvijenac u plavom dresu i vratio Dinamo u utakmicu, a onda i drugi pogodak i Dinamu donio izjednačenje. Sve u svemu, na Maksimiru se igra jedna zanimljiva i neočekivana utakmica koja je krenula kaotično za Dinamo, ali su se Plavi relativno brzo vrtaili u život.

Izvještaj s iste pratite na Germanijak.hr-u, a tečajeve uživo pronađite na Germaniji.