Kyle, odmori malo: Šiši zalijepio Kuzmu, Sunsi svladali Lakerse (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 24.05.21. | 09:44

Na terenu su bili i LBJ i AD, ali to prvacima nije pomoglo.

Sunsi su ozbiljni, Sunsi se ne šale i Sunsi su spremni napraviti velike probleme. Čak i Lakersima.

Utakmica je završila rezultatom 99:90 za Phoenix, prvo ime u domaćem sastavu bio je Devin Booker (31 poena, 7 skokova, 8 asistencija), a odmah iza njega tu j bio i DeAndre Ayton sa 16 poena i 16 skokova.

Slabija utakmica Paula u prvoj utakmici ove serije nije koštala Sunse pobjede. Vođa Phoenix bio je jako skroman, a skupio je u cijelom susretu tek 7 poena i 8 skokova za 36 minuta.

Dario Šarić je na terenu proveo 11 minuta. Skupio je četiri poena (2/4 šut iz igre), 2 skoka, 1 asistenciju i 1 fantastičnu blokadu na Kyleu Kuzmi.

Što se tiče gostiju, oni su utakmicu završili sa čak šest dvoznamenkastih igrača po broju postignutih poena, ali nitko nije bio na očekivanoj razini. LeBron James utakmicu je završio s 18 poena, 7 skokova, 10 asistencija i 5 izgubljenih lopti, dok je Davies danas šutirao mizernih 31.3% iz igre. Kad dvije glavne zvijezde momčadi tako odigraju, doći do pobjede zvuči kao nešto nemoguće.

Što se tiče drugih utakmica, Atlanta je floaterom zvijezde Younga svladala Knickse rezultatom 107:105. Young je bio prvo ime utakmice, skupio je 32 poena i 10 asistencija, a koš odluke postigao je 0.9 sekundi prije kraja.

Kod Knicka je izvrstan bio Burks sa 27 poena, dok je glavna zvijezda momčadi, Julius Randle, susret zavšio sa 15 poena i 12 skokova.