Action Images

Guardiola šalje brzojav zahvale Rodgersu: Leicester Man. Cityju donio 7. naslov prvaka!

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 11.05.21. | 21:15

United se štedio za derbi.

Leicester je u prvoj utakmici 36. kola Premier lige svladao Manchester United na Old Trafordu 2:1 i na taj način donio Unitedovom gradskom rivalu Cityju sedmi naslov prvaka Engleske!

Lisice su povele u 10. minuti golom Thomasa, izjednačio je Greenwood u 15. da bi naslov Građanima donio Çağlar Söyüncü pogotkom u 66. minuti.

Manchester United se nalazi u dosta gustom rasporedu, ovo je Crvenim vragovima bila treća utakmica u pet dana, a u četvrtak ih već čeka derbi s Liverpoolom te je Solskjaer na klupi ostavio gotovo cijelu prvu postavu, tek su u nastavku ušli Cavani, B. Fernandes i Rashford.

Leicester je zabio prvi. U 10. minuti Luke Tomas efektnim pogotkom zaključio je fantastičnu akciju Lisica.

Prvi pogodak Leicestera možete pronaći OVDJE.

United je brzo uzvratio. Već pet minuta kasnije Mason Greenwod pogaža za 1:1.

Prvi pogodat Manchester Uniteda možete pogledati OVDJE.

Leicester je do pobjede stigao u 66. kada je turski reprezentativac Çağlar Söyüncü zabio glavom na asistenciju Marca Albrightona iz kornera.

Pobjednički pogodak Leicestera možete pogledati OVDJE.

Ovom pobjedom Leicester je došao na korak do plasmana u ligu prvaka. United u četvrtak dočekuje Liverpool u odgođenoj utakmici 34. kola, a Leicester u 37. gostuje kod Chelseaja.