Golijadu u Napulju zasjenila strašna scena onesviještenog vratara domaćih (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.03.19. | 19:59

Igrač domaćih srušio se nakon prijašnje ozljede glave.

Ružne scene gledali smo danas na San Paolu u Napulju. Utakmicu u kojoj smo vidjeli čak šest golova, gdje su domaći sa 4-2 svladali Udinese, zasjenile su strašne scene nakon što se vratar domaćih David Ospina onesvijestio na travnjaku.

30-godišnji Kolumbijac već je ranije ozlijedio glavu, zbog čega je nosio povez, a u 40. minuti utakmice samo se srušio u svom kaznenom prostoru. Sudionicima je trebalo nekoliko trenutaka da shvate što se dogodilo, a nakon što mu je pružena prva pomoć, na vozilu s nosilima je izašao iz igre te je direktno poslan u bolnicu.

Najnovije vijesti javljaju kako je u bolnici došao svijesti, a s njim je i njegova supruga.

Dodajmo da su u pobjedi Napolitanaca u strijelce se upisali Younes (17'), Callejon (26'), Milik (57') i Mertens (70'), dok su za goste golove zabili Lasagna (30') i Fofana (36').

U ostalim utakmicama dana, Lazio je sa 4-1 pobijedio Parmu. Dva gola postigao je Luis Alberto (26', 38'), a u strijelce su se još upisali i Antonio Marušić (22') i Senad Lulić (44'). Počasni gol za Parmu zabio je Sprocati u 77. minuti.

Empoli je s 2-0 pobijedio Frosinone, dok su Atalanta i Chievo podijelili bodove remijem 1-1.

(Foto: screenshot)