(VIDEO) Bilić iščupao bod na domaćem terenu

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 15.09.14. | 20:59

Odigrana su posljednja dva susreta drugog kola turskog prvenstva.

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić nije uspio uzeti puni plijen ovog ponedjeljka. Njegov Bešiktaš remizirao je na domaćem terenu protiv Rizespora. Ne samo da Bešiktaš nije uspio upisati pobjedu, već se i spasio od eventualnog poraza.

Gosti su stigli do vodstva na početku drugog poluvremena kada u 48. minuti Korkmaz baca u očaj domaće navijače. Nakon toga Bilić radi čak tri promjene ne bi li donio određene promjene na terenu, no put do gostujuće mreže njegovi prvotimci pronalaze tek u 81. minuti preko Sahana.

U isto su vrijeme susret odigrali Akhisar Belediye i Sivasspor. Nevjerojatan susret prepun preokreta završio je neodlučeno 2:2. Domaćini su poveli već u 9. minuti preko Gekasa, da bi gosti izjednačili u 59. minuti i poveli u 90., a strijelac je oba puta bio Chahechouhe. U trećoj minuti sudačke nadoknade spas domaćoj ekipi donosi strijelac prvog pogotka Gekas.