Rutinska pobjeda Barcelone, remi u Amsterdamu

10.04.2019 22:26 | Germanijak/V.R.

Pratimo uživo večerašnje utakmice.

MANCHESTER - BARCELONA  0:1
AJAX - JUVENTUS    1:1

90+4' Kraj je utakmcia u Manchesteru i Amsterdamu. U posljednjih nekoliko minuta nismo vidjeli nijednu izglednu šansu

85' Sjajna prilika za Martiala, ali nije se dobro snašao i tek je korner za domaće

84' Douglas Costa bježi obrani Ajaxa, ali naciljao je tek u stativu.

80' Velika prilika za Ajax, ali Ekkelekamp je pucao ravno u golmana.

66' Udarac s druge strane iskosa Jordija Albe, De Gea brani.

66' Jalova inicijativa Ajaxa.

65' Prilika za Suareza. Izbliza lagano iskosa pogodio vanjsku stranu mreže De Gee.

60' Douglas Costa ulazi umjesto neprimjetnog Mandžukića.

55' De Jongu žuti karton zbog prekršaja s leđa.

51' Neres je još jednom zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog zaleđa.

'49 Udarac Tagliafica iskosa visoko, lopta je prošla pola metra od gola.

'46 GOL AJAXA!! 1-1, Neres je ukrao loptu neopreznom Cancelu i nakon kraćeg prodora rutinski pogodio iskosa u lijevi kut Juventusovog gola.

'45 POČINJE DRUGO POLUVRIJEME.

'45+1 KRAJ PRVOG POLUVREMENA. Na poluvrijeme odlazimo minimalnim vodstvma Uniteda i  Juventusa.

45' GOL JUVENTUSA! Ronaldo za 1- 0. Sam je započeo akciju, produžio za Concela desno koji je lijepim kosim centaršutom ponovno pronašao Ronalda. On pak glavom iz ove pozicije ne griješi.

42' Schöne iz slobodnog udarca s 27 metara iznad gola.

41' Žuti karton za Tagliafica radi grubog prekršaja.

37 ' Udarac Bernardeschija iz blizine tik kraj gola nakon asistencije Ronalda.

32' Messi se vratio u igru nakon kraće liječničke intervencije.

28'  Sudac je mogao dodijeliti penal za United nakon prekršaja nad McTominayem, ali je ostao nijem.

28' Messi pretrpio lakšu ozljedu nakon sraza sa Smallingom.

25' Van De Beek tik kraj gola na asistenciju Tadića.

21' Rashford sa dvadesetak metara puca iznad gola.

19' Ashley Young bezopasno kraj gola.

18' Ziyech opet opasno puca, ali golman Juvea vadi loptu ispod prečke.

12' GOL BARCE!!! Autogol Shawa  za 1-0!  Lopta u 16 metara u za Messija koji prebacuje na drugu stranu za Suareza koji loptu vraća glavom, a na putu prema golu okrznuje Shawa.

11' Još traje početno napipavanje snaga.

5' Rashford iz slobodnog udarca pokraj gola.

2' Prva prilika. Bernardeschi je pucao sa 20 metara iznad gola.

1' Počele su utakmice u Manchesteru i Amsterdamu.

Ranije objavljeno

Od 21 sat kreću druga dva susreta prve runde četvrtfinala Lige prvaka. Na Old Traffordu pratimo dvoboj Manchester Uniteda i Barcelone, dok na Amsterdam Areni Ajax dočekuje Juventus.

United je, unatoč mnogim izostancima, došao do četvrtfinala šokantnom završnicom u kojoj je kasnim jedanaestercem izbacio favoroizirani PSG. S druge strane, Juventus je odličnom igrom u uzvratu anulirao naizgled teško dostižnu prednost Atletico Madrida, te hattrickom Cristiana Ronalda prošao dalje.