0

VAR donio Liverpoolu gol vrijedan polufinala LP (VIDEO)

17.04.2019 22:00 | Germanijak/I.G.

Redsi utakmicu riješili u prvom poluvremenu.

Nogometaši Liverpoola već su u prvom poluvremenu praktički riješili pitanje prolaska u polufinale Lige prvaka. Nakon što su na Anfieldu u prvoj utakmici ostvarili prednost od 2-0, došli su na noge Portu u goste s mišlju kako samo trebaju potvrditi pobjedu.

Prijenos utakmice uživo možete pratiti OVDJE.

Međutim, domaćin je imao nekoliko dobrih prilika, ali gol u 26. minuti uništio je sve nade Portugalaca. Mohamed Salah je kombinirao u šesnaestercu gostiju, uputio je loptu na peterac, a tamo je Sadio Mane stigao prije domaćeg vratara i gurnuo lkoptu u mrežu. Sudac Makkelie prvotno je pokazao da je bila riječ o ofsajdu, ali nakon pregleda VAR snimke, utvrđeno je kako se Senegalac nalazio u dozvoljenoj poziciji te je Nizozemac pokazao na centar i vodstvo Redsa 1-0 koje će biti nedostižno Portu. Naime, domaćin na Dragau sada mora zabiti 4 zgoditka kako bi prošao dalje. Nemoguća misija…