Valencia ispustila pobjedu u 11. minuti sudačke nadoknade.

17.08.2019 22:58 | Germanijak

Bizarna utakmica u Valenciji.

Valencia i Real Sociedad odigrali su na Mestalli 1:1 u čudnoj utakmici.

Poveli su domaćini golom Kevina Gameira u 58. minuti. Nakon lijepe akcije u kaznenom prostoru proigrao ga je s desna Wass, a bivši napadač Seville nije imao težak posao zakucati loptu u mrežu.

U 81. Gameiro promašuje nevjerojatnu priliku, u kojoj je trebao samo ubaciti loptu u prazan gol, no promašio je.

Na kraju, pokazalo se, tragičar utakmice Gameiro, imao je u 91. minuti priliku donijeti vjerojatnu pobjedu svojoj ekipi, no promašuje jedanaesterac.

S obzirom da je sudac produžio utakmicu za osam minuta, na samom kraju dodatnog vremena, i gosti iz San Sebastiana su zaradili kazneni udarac. No Oyarzabal ne promašuje i 11 minuta nakon isteka 90. donosi svojoj momčadi pobjedu.

Rezultati poslijepodnevnih i večernjih utakmica Primere:

Valencia – Real Sociedad 1:1 (Gameiro 58'/ Oyarzabal 90+11')

Mallorca – Eibar 2:1 (Rodriguez 4', Oliveira(AG) 75'/ Oliveira 57')

Leganes – Osasuna 0:1 (Chimy Avila 75')

Villareal – Granada 4:4 (Cazorla 35'(11m), Gomez 53', Moreno 65', Chukwueze 73'/ Vico 45+6'(11m), Machis 62', Soldado 75', Puertas 81')