vijest

0

U petak starta Prva HNL, ovo su satnice i tečajevi za prvo kolo

16.07.2019 14:52 | Germanijak

HNL otvara svoja vrata za sezonu 2019/20.

Veličina slova A A A

Prva HNL započet će s radom u petak, 19. srpnja, a Osijek i Slaven Belupo će podići zastor za novu sezonu. Igrat će se četverokružno, u istom sustavu kao prošle sezone, a svi članovi velike četvorke, Dinamo, Rijeka, Osijek i Hajduk će u prvom kolu biti doma. Određene su točne satnice za uvodna dva kola pa provjerite kad igra vaš omiljeni klub.

1. kolo:

Osijek - Slaven Belupo (petak 19. srpnja u 19:00)

Dinamo - Lokomotiva (petak 19. srpnja u 21:00)

Rijeka - Varaždin (subota 20. srpnja u 19:00)

Gorica - Inter Zaprešić (subota 20. srpnja u 21:00)

Hajduk - Istra 1961 (nedjelja 21. srpnja u 20:00)

2. kolo:

Inter Zaprešić - Istra 1961 (petak 26. srpnja u 20:00)

Varaždin - Hajduk (nedjelja 28. srpnja u 20:00)

Lokomotiva - Rijeka (subota 27. srpnja u 21:00)

Slaven Belupo - Dinamo (subota 27. srpnja u 19:00)

Gorica - Osijek (nedjelja 28. srpnja u 18:00)

3. kolo (2. – 4. kolovoza):

Osijek - Inter Zaprešić

Dinamo - Gorica

Rijeka - Slaven Belupo

Hajduk - Lokomotiva

Istra 1961 - Varaždin

4. kolo (9. – 11. kolovoza):

Inter Zaprešić - Varaždin

Lokomotiva - Istra 1961

Slaven Belupo - Hajduk

Gorica - Rijeka

Osijek - Dinamo

5. kolo (16. – 18. kolovoza):

Dinamo - Inter Zaprešić

Rijeka - Osijek

Hajduk - Gorica

Istra 1961 - Slaven Belupo

Varaždin - Lokomotiva

6. kolo (23. – 25. kolovoza)

Inter Zaprešić - Lokomotiva

Slaven Belupo - Varaždin

Gorica - Istra 1961

Osijek - Hajduk

Dinamo - Rijeka

7. kolo (30. kolovoza – 1. rujna):

Rijeka – Inter Zaprešić

Hajduk – Dinamo

Istra 1961-  Osijek

Varaždin – Gorica

Lokomotiva – Slaven Belupo

8. kolo (13. – 15. rujna)

Inter Zaprešić - Slaven Belupo

Gorica – Lokomotiva

Osijek – Varaždin

Dinamo – Istra 1961

Rijeka – Hajduk

9. kolo (20. – 22. rujna)

Hajduk – Inter Zaprešić

Istra 1961 - Rijeka

Varaždin – Dinamo

Lokomotiva – Osijek

Slaven Belupo - Gorica

10. kolo (27. – 29. rujna):

Inter Zaprešić - Gorica

Slaven Belupo - Osijek

Lokomotiva - Dinamo

Varaždin - Rijeka

Istra 1961 - Hajduk

11. kolo (4. – 6. listopada):

Istra 1961 - Inter Zaprešić

Hajduk - Varaždin

Rijeka - Lokomotiva

Dinamo - Slaven Belupo

Osijek - Gorica

12. kolo (18. – 20. listopada):

Inter Zaprešić - Osijek

Gorica - Dinamo

Slaven Belupo - Rijeka

Lokomotiva - Hajduk

Varaždin - Istra 1961

13. kolo (25. – 27. listopada):

Varaždin - Inter Zaprešić

Istra 1961 - Lokomotiva

Hajduk - Slaven Belupo

Rijeka - Gorica

Dinamo - Osijek

14. kolo (1. – 3. studenog):

Inter Zaprešić - Dinamo

Osijek - Rijeka

Gorica - Hajduk

Slaven Belupo - Istra 1961

Lokomotiva - Varaždin

15. kolo (8. – 10. studenog):

Lokomotiva - Inter Zaprešić

Varaždin - Slaven Belupo

Istra 1961 - Gorica

Hajduk - Osijek

Rijeka - Dinamo

16. kolo (22. – 24. studenog):

Inter Zaprešić - Rijeka

Dinamo - Hajduk

Osijek - Istra 1961

Gorica - Varaždin

Slaven Belupo - Lokomotiva

17. kolo (29. studenog – 1. prosinca):

Slaven Belupo - Inter Zaprešić

Lokomotiva - Gorica

Varaždin - Osijek

Istra 1961 - Dinamo

Hajduk - Rijeka

18. kolo (6. – 8. prosinca):

Inter Zaprešić - Hajduk

Rijeka - Istra 1961

Dinamo - Varaždin

Osijek - Lokomotiva

Gorica - Slaven Belupo

19. kolo (13. – 15. prosinca):

Gorica - Inter Zaprešić

Osijek - Slaven Belupo

Dinamo - Lokomotiva

Rijeka - Varaždin

Hajduk - Istra 1961

20. kolo (31.siječnja – 2. veljače):

Inter - Istra 1961

Varaždin - Hajduk

Lokomotiva - Rijeka

Slaven Belupo - Dinamo

Gorica - Osijek

21. kolo (7. – 9. veljače):

Osijek - Inter Zaprešić

Dinamo - Gorica

Rijeka - Slaven Belupo

Hajduk - Lokomotiva

Istra 1961 - Varaždin

22. kolo (14. – 16. veljače):

Inter Zaprešić - Varaždin

Lokomotiva - Istra 1961

Slaven Belupo - Hajduk

Gorica - Rijeka

Osijek - Dinamo

23. kolo (21. – 23. veljače):

Dinamo - Inter Zaprešić

Rijeka - Osijek

Hajduk - Gorica

Istra 1961 - Slaven Belupo

Varaždin - Lokomotiva

24. kolo (28. veljače – 1. ožujka):

Inter Zaprešić - Lokomotiva

Slaven Belupo - Varaždin

Gorica - Istra 1961

Osijek - Hajduk

Dinamo - Rijeka

25. kolo (3. – 5. ožujka):

Rijeka - Inter Zaprešić

Hajduk - Dinamo

Istra 1961 - Osijek

Varaždin - Gorica

Lokomotiva - Slaven Belupo

26. kolo (7. – 9. ožujka):

Inter Zaprešić - Slaven Belupo

Gorica - Lokomotiva

Osijek - Varaždin

Dinamo - Istra 1961

Rijeka - Hajduk

27. kolo (13. – 15. ožujka):

Hajduk - Inter Zaprešić

Istra 1961 - Rijeka

Varaždin - Dinamo

Lokomotiva - Osijek

Slaven Belupo - Gorica

28. kolo (20. – 22. ožujka):

Inter Zaprešić - Gorica

Slaven Belupo - Osijek

Dinamo - Lokomotiva

Varaždin - Rijeka

Istra 1961 - Hajduk

29. kolo (3. – 5. travnja):

Istra 1961 - Inter Zaprešić

Hajduk - Varaždin

Rijeka - Lokomotiva

Dinamo - Slaven Belupo

Osijek - Gorica

30. kolo (9. – 11. travnja):

Inter Zaprešić - Osijek

Gorica - Dinamo

Slaven Belupo - Rijeka

Lokomotiva - Hajduk

Varaždin - Istra 1961

31. kolo (17. – 19. travnja):

Varaždin - Inter Zaprešić

Istra 1961 - Lokomotiva

Hajduk - Slaven Belupo

Rijeka - Gorica

Dinamo - Osijek

32. kolo (21. – 23. travnja):

Inter Zaprešić - Dinamo

Osijek - Rijeka

Gorica - Hajduk

Slaven Belupo - Istra 1961

Lokomotiva - Varaždin

33. kolo (25. – 27. travnja):

Lokomotiva - Inter Zaprešić

Varaždin - Slaven Belupo

Istra 1961 - Gorica

Hajduk - Osijek

Rijeka - Dinamo

34. kolo (1. – 3. svibnja):

Inter Zaprešić - Rijeka

Dinamo - Hajduk

Osijek - Istra 1961

Gorica - Varaždin

Slaven Belupo

35. kolo (8. – 10. svibnja):

Slaven Belupo - Inter Zaprešić

Lokomotiva - Gorica

Varaždin - Osijek

Istra 1961 - Dinamo

Hajduk - Rijeka

36. kolo (15. – 17. svibnja):

Inter Zaprešić - Hajduk

Rijeka - Istra 1961

Dinamo - Varaždin

Osijek - Lokomotiva

Gorica - Slaven Belupo

(foto: Pixsell)

ostale vijesti

najnovije vijesti

najviše komentara

najčitanije vijesti

ili
Zaboravljena lozinka