0

Švicarce nije briga za obranu

16.05.2019 14:28 | Germanijak

Na obje zadnje međusobne utakmice ovih momčadi svjedočili smo prolasku oklade oba daju gol i tri plus.

SERVETTE – RAPPERSWIL (Oba tima daju gol, tip gg i 3+, 1,85)

Domaćin je već prije par kola osigurao povratak u elitni razred švicarskog nogometa. Uvjerljivo su najefikasnija momčad lige a na osam od njihovih 11 zadnjih susreta prošla je i ova opcija. Momčad je to koja i ove sezone imala roster vrijedan igranja u Super ligi, ali i ekipa koja je prvenstveno ofenzivno orijentirana , sa visoko postavljenim bočnim igračima pa ne čudi što je dvojac nominalno veznih igrača Stevanović – Wuthrich ukupno zabio 18 golova. Rapperswil ima dva boda prednosti u odnosu na Chiasso i poziciju koja donosi ispadanje. Upravo su u prošlom kolu imali prigodu možda i riješiti sve brige oko ostank. U odličnoj formi i sa 10 osvojenih od mogućih 12 bodova u zadnja četiri kola stigli su upravo Chiassu u goste, imali i igrača više na terenu zadnih 15.tak minuta , ali su na koncu poraženi 1-2. Kao gosti zabili su barem jedan gola na zadnjih pet ligaških susreta. Na obje zadnje međusobne utakmice ovih momčadi svjedočili smo prolasku oklade oba daju gol i tri plus. Interesantno je spomenuti i podataka kako je na oba susreta Rapperswill vodio na poluvremenu ali na koncu oba put i izgubio.