Domaćini pobjedom do vrijednih bodova.

RIJEKA - DINAMO 2:0

Pogledajte TEČAJ za klađenje uživo

90' Kraj utakmice.

87' Pavičić je sjajno prošao i dobro opalio s ruba kaznenog prostora, ali Livaković ponovno pokazuje kvalitetu.

77' Prilika za Dinamo. Kulenović je bio najviši u skoku, ali i neprecizan.

67' Još jedna dobra prilika Riječana, Livaković ponovno spašava.

62' Nova sjajna prilika Rijeke, Čolak je centrirao, a njegov suigrač Lončar s pet metara udaljenost ima prazan gol, ali u posljednji trenutak Livaković sjajno brani i spašava goste od potpunog potopa.

50' GOOOOL! Andrijašević je ponovno sjajno podvalio loptu, a ovog puta je Čolak sam poentirao iza leđa Livakovića za vodstvo 2:0.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

37' Nakon duže pauze bez velikih prilika, Ćuže je zakuhao akciju. Probio je desnu stranu, prešao svog čuvara i sjajno uposlio Oršića na desetak metara udaljenosti od gola, ali udarac povremenog hrvatskog reprezentativca jako dobro brani Pandur.

17' Nova poluprilika Dinama. Kadzio je pucao s vrha šesnaesterca, ali dosta iskosa lijevo. Pandur je uhvatio njegov pokušaj.

12' Opasno je bilo ponovno pred Livakovićevim vratima, ponovno se Čolak ušuljao iza posljednje linije obrane, ali uspjeli su očistiti prije nego su domaćini stigli do prilike za udarac.

6' Prva velika prilika za goste. Kulenović je dobio priliku ugroziti Pandurova vrata, međutim njegova pozicija nije bila najbolja, isuviše iskosa s desne strane, stoga je njegov udarac završio pored vrata.

2' GOOOOL! Prva prava akcija i odmah gol! Rijeka vodi 1:0, Andrijašević je sjajno podvalio loptu za Čolaka, ovaj je izbio sam pred Livakovića, a u namjeri da spriječi njegov udarac, Gvardiol nesretno šalje loptu u vlastitu mrežu.

1' Utakmica je počela.

********

S početkom od 21:05 sati, nogometaši Rijeke i Dinama ukrstit će snage na Rujevici u sklopu 33. kola Prve HNL. Nakon poraza Hajduka od Osijeka na Poljudu, momci Simona Rožmana imaju dobru priliku preskočiti ih na ljestvici i doći na četiri boda zaostatka od trećeplasiranog Osijeka.

Međutim, za to im treba pobjeda protiv novog-starog prvaka Dinama koji će večeras istrčati u kombiniranom sastavu. Od prve minute priliku će ponovno dobiti nekoliko mladića na čelu sa Kulenovićem, Hrvojem, Gvardiolom, Franjićem i Ćužeom.

S druge strane, Rožman je Lepinjicu ostavio na klupi, u prvi sastav je u usporedbi s prošlim kolom ušao Domagoj Pavičić.

(Foto: Nel Pavletić/Pixsell)