0

Slaven Belupo i Istra bez golova

03.11.2019 16:58 | Germanijak

Gledatelji su nezadovoljno napustili stadion u Koprivnici.

Odigrana je utakmica 14. kola Prve HNL u kojoj su Slaven Belupo  i Istra 1961 podijelili bodove rezultatom 0:0.

U prvom poluvremenu smo izjednačenu borbenu utakmicu bez previše konkretnih prilika. Obje momčadi se nisu previše otvarale, nešto konkretniji su bili gosti, ali se na odmor otišli s najnepopularnijim rezultatom.

U drugom dijelu Slaven se probudio i podigao svoju razinu igre te su bili puno opasnija momčad. Veliku priliku imao je Krstanović u 76. minuti, kad je zavaljao svog protivnika i solidno pucao, ali je Čondrić fantastično obranio te sačuvao svoju mrežu. U 87. minuti Puclin sjajno pronalazi Mikulića, no branič loše zahvaća loptu koja prolazi pored gola.

Posljednjih pet minuta nismo vidjeli ni jednu momčad koja želi pobjedu te je utakmica završena početnim rezultatom.