0

Rijeka sigurnom predstavom slavila u Varaždinu (VIDEO)

28.09.2019 18:43 | Germanijak/I.M.

Gosti su bili bez trenera Rožmana.

U prvom od dva današnja susreta 10. kola Prve HNL, Rijeka je kao gost slavila u Varaždinu kod istoimenog domaćina s 2:0.

Riječani su do ovog uspjeha došli bez trenera Simona Rožmana, koji je zbog suspenzije susret pratio s tribina. Ovo je društvu s Rujevice druga pobjede u nizu, čime su se približili vodećima Hajduku i Dinamu na samo bod zaostatka, no Hajduk će sutra odigrati svoju utakmicu ovog kola kod Istre. Podsjetimo, od ranije zbog europskih ispita Rijeka i Dinamo imaju utakmicu manje.

Hrvatski je viceprvak u prvoj utakmici od odlaska Igora Bišćana potpuno dominantno i zasluženo došao do pobjede. Strijelci su bili Joao Escoval u 12. te Tibor Halilović u 36. minuti. Bila je to potpuno dominantna i zaslužena pobjeda za Riječane, koji će u nastavku sezone sigurno igrati važnu ulogu u prvenstvu unatoč odlasku Bišćana.