0

Reus presudio svojima, razlika između prvog i devetog mjesta svega dva boda (VIDEO)

19.10.2019 21:04 | Germanijak/I.A.S.

Bundesliga – mjesto dobrog nogometa

Odigrana je i posljednja utakmica na današnjem rasporedu Bundeslige. Snage su odmjerile dvije Borussije, jedna iz Dortmunda i druga iz Monchengladbach.

U prvom poluvremenu gledali smo jednu izvrnu utakmicu sa nekoliko dobrih prilika, ali pogodaka nije bilo pa se na predah otišlo sa početnih 0:0.

U nastavku utakmice vidjeli smo i jedni pogodak, a za njega je zaslužan Marco Reus, legendarni napadač dortmundske Borrusije u koju je došao 2012. godine iz one iz Monchengladbacha za 17 milijuna eura.

Reus je prihvatio dubinsku loptu mlađeg brata Hazarda koji je, baš poput Reusa, došao u Dortmund iz Monchengladbacha, te je onda, „ala Ronaldo“, špicom provukao loptu ispod gostujućeg čuvara mreže.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao pa je tako BVB upisala svoju četvrtu pobjedu ove godine u Bundesligi. Zanimljivo, gosti iako su izgubili su i dalje na vodećoj poziciji u Bundesligi te je sada razlika između prvog (Borussia Monchengladbach) i devetog (Bayer Leverkusen) svega dva boda.

Kako su prošle ostale utakmice danas u Bundesligi već ste mogli pročitati na Germanijaku, a kako u ovom trenutku izgleda ljestvica pogledajte na dnu teksta: