0

Novi povratak Cagliarija, Torino jači od Viola (VIDEO)

08.12.2019 17:59 | Germanijak/I.M.

Talijani se raspucali u popodnevnom terminu.

U četiri dosad završene utakmice današnjeg programa Serie A, za početak izdvajamo novi povratak Cagliarija. U prošlom kolu gubili su 3:1 od Sampdorije, ali su u posljednjih 15-ak minuta plus sudačka nadoknada uspjeli zabiti tri gola i upisati vrijedna tri boda.

Danas su na gostovanju kod Sassuola bili na rubu poraza, gubili su 2.0 golovima Berardija i Đuričića još iz prvog poluvremena. No, u nastavku je prvo sjajni Joao Pedro smanjio na 2:1 u 51. minuti, a potom slijedi dramatičan rasplet.

Prvo je Domenico Berardi u 66. promašio kazneni udarac kojom je mogao vratiti dva gola prednosti za Sassuolo, a kazna je stigla u 90. minuti kada je Daniele Ragatzu iskoristio kiks domaće obrane koja nije uspjela otkloniti prijetnju iz svojeg 16-erca.

U dvoboju Torine i Fiorentine vidjeli smo vrlo izjednačen dvoboj u kojem su Viole dobrim dijelom susreta bile nešto konkretnije, ali Torino je bio taj koji je zabijao.

Golovima Zaze iz 22. minute te Ansaldija iz 72., osigurali su mirnu prednost za završnicu, koju nije mogao ugroziti niti počasni gol gostiju. Njega je zabio Urugvajac Martin Caceres u prvoj minuti sudačke nadoknade.