0

Novi posrtaj Hajduka: Osvojili samo bod kod zadnje momčadi lige (VIDEO)

07.12.2019 19:33 | Germanijak

Slaba forma Splićana u gostima.

U 18. kolu Prve HNL Inter je po maglovitom vremenu došao do boda protiv Hajduka. U Zaprešićui je završilo 1:1, prvo je Stefan Simić zabio autogol, a konačni rezultat je postavio Samuel Eduok. Splićani su tako već nestvarnih osam utakmica u nizu bez pobjede u gostima gdje su posljednji put slavili koncem srpnja kada su bili bolji od Varaždina.

Domaćini su poveli u 26. minuti utakmice kada je s lijeve strane ubacio Bosec, a nespretno je loptu u vlastitu mrežu skrenuo Simić.

Gosti su izjednačili u 42. minuti. Eduok je na rubu kaznenog prostora primio loptu pokraj neodlučnog Boseca te je preciznim udarcem pogodio suprotni gol Matkovićeva gola.

Ovim remijem Hajduk je stigao do 32 boda, devet manje od vodećeg Dinama koji ima i utakmicu manje. Inter se bodovno izjednačio s Varaždinom i Istrom te ih čeka grčevita bitka za prvoligaški ostanak.

Sutra će kolo zaključiti dvoboji Osijeka i Lokomotive odnosno Rijeke i istre na Rujevici.