0

Nedjelja iz noćne more za Nikolu Kalinića

21.10.2019 12:27 | Germanijak/M.N.

Veliki problemi za hrvatskog napadača.

Roma je jučer odigrala mršavih 0:0 na gostovanju protiv Sampdorije, u utakmici u kojoj su ušli oslabljeni za ne igranje nekoliko vrlo bitnih igrača pa su iz tog razloga priliku dobili igrači koji se nisu pretjerano naigrali u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Među njima je svoje minute  dobio i Nikola Kalinić, koji je trebao odmijeniti prvog topnika Vučice Edina Džeku, no hrvatski napadač je pred kraj poluvremena morao napustiti igru zbog ozljede.

Kalinić se požalio na bolove u koljenu, a dodatni pregledi su potvrdili ozljedu križnih ligamenata koljena, koji na sreću nisu pukli, no napadača će ozljeda udaljiti s terena najmanje tri mjeseca te se očekuje u pogonu tek krajem siječnja.

Povreda se dogodila u najgorem trenutku za Kalinića s obzirom da je u Romu stigao na jednogodišnju posudbu s pravom otkupa, a minute nažalost nije iskoristio te je teško za očekivati da će Vučica aktivirati klauzulu na kraju sezone.